فروشگاه اینترنتی دیجی کنافان

سازه کناف

سازه کناف از خدمات بسیار مهم فروشگاه اینترنتی دیجی کنافان می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی توسط مسئولان فروش دیجی کنافان با ما تماس حاصل فرمایید. در خدمت شما هستیم.

دیوار کناف تشکیل شده از قطعات فلزی و نوعی صفحه‌های روکشدار گچی یا صفحات از جنس سیمانی است.

دیجی کنافان

شماره تماس : ۰۲۱۹۱۳۰۲۱۰۲ | ۰۹۰۲۲۳۲۳۷۷۰  | ۰۹۱۲۳۹۳۷۲۰۰ | ۰۲۱۹۱۳۰۲۱۰۲

یک مورد اصلی و مهم دیگر که در شناخت دیوار و سازه کناف باید به آن اشاره کرد عایق‌هایی به صورت صوتی و حرارتی می‌باشند . این مدل عایق‌ها تاثیر خیلی زیادی در بهبود نوع کارکرد دیوار کناف می‌گذارند که به متناسب با نوع کاربری دیوار یا سقف انتخاب و طراحی می‌شوند.

خرید سازه کناف

برای خرید انواع پروفیل کناف راه‌های خرید زیادی وجود دارد، اما استفاده از سایت‌های آنلاین همچون دیجی کنافان، سریع‌تر و مطمئن‌تر است. شما با مراجعه به این سایت به آدرس https://www.digikanafan.ir/ خریدی مطمئن و صحیح را تجربه می‌کنید.
در وبسایت دیجی کنافان، مشخصات و ویژگی‌های انواع سازه‌های كناف به همراه قیمت هر کدام را یک به یک از کارخانه‌های تولیدی، به طور دقیق می‌توانید ببینید. 

اجزای تشکیل دهنده سقف و دیوار کناف :

یک:عایق‌های صوتی و حرارتی
دو: انواعی از مصالح که به عنوان درزگیری بتونه و ماستیک کناف استفاده می‌شوند.
سه:مواردی جهت متصل شدن پیچ‌ها و مهره‌ها
چهار:با توجه به نوع فضا صفحاتی از جنس گچی یا سیمانی
پنج:زیر ساز‌های فلزی و چوبی  و گالوانیزه

هر نوع سازه کناف از چند نوع بخش و اجزایی تشکیل شده است که خیلی مهم هستند و نبود هرکدام از اینها باعث عدم کارکرد صحیح درست سازه می‌شود و باعث خسارات مالی زیادی و یا عدم نصب پروفیل کناف می‌شود.

قطعه‌های فلزی و صفحات کناف دارای روکش به جنس سیمان را می‌سازند.

این سازه با صفحه‌هایی که دارانده عایق حرارتی و صوتی می‌باشند، ترکیب می‌شود. درکل از بیرون رفت انرژی گرما و ورود هرگونه سر و صدا به ساختمان‌ها تا حدودی جلوگیری می‌نماید.

کاربرد کناف در ساختمان

یک : دیوار جدا کننده
دو : دیوار پوششی بدون سازه
سه : دیوار پوششی با سازه
چهار : سقف کاذب کناف از نوع ساده ، مشبک ، یکپارچه و …

مزایای استفاده از پروفیل کناف

از مزایای سازه‌های کناف یه نسبت دیگر مصالح ساختمانی می‌توان به مقرون به صرفه بودن آن اشاره نمود. و اینکه از نظر وزنی هم خیلی سبک می‌باشند. دارای انعطاف پذیری خیلی بالا هستند به طوری که با آنها می‌شود طرح‌های خیلی زیبایی را به ساخت رساند.

نصب یکی از موضوعات خیلی مهم برای مصالح ساختمانی است و پروفیل کناف هم دارای نصب راحت و سرعت و اجرای بالا است. اگر هم احتیاج به تعمیرات داشته باشند به نسبت دارای تعمیرات آسان هستند.

دارای مقاومت بالا در برابر زلزله و هر گونه آتش و آتش سوزی هستند. جالب است بدانید سازگاری خیلی بالایی با انواع وضعیت‌های آب و هوایی دارند.

عایق در برابر اصوات و رطوبت‌ها. و هم اینکه برروی سطوح سازه کناف هیچ ترکی ایجاد نمی‌شود.

قیمت سازه کناف

امروزه به دلیل وجود کاربرد و تنوع در مدل ها و طراحی های متفاوت سازه ها و نوسانات ارز، با نوسان قیمت در هنگام خرید این تجهیزات رو به رو هستیم.
شما عزیزان می‌توانید جهت اطمینان از قیمت دقیق و به روز سازه با کارشناسان دیجی کنافان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

نبشی چیست – کاربرد نبشی

نبشی یکی از سازه های مهم و پرکاربرد است. از نظر مشخصات ظاهری سطح مقطع آن دو ضلع عمود بر هم است. از این سازه به صورت ترکیبی با وسایل و یا سازه های دیگر و حتی به تنهایی در پروژه های مختلف ساختمانی و… استفاده می‌شود.

انواع سازه کناف

بنابر نوع تولید، شکل ظاهری و تنوع کاربرد و اندازه ی سازه ها به نام های متفاوتی شناخته می‌شود. همانطور که بالاتر به آن اشاره شد جنس این سازه ها و قطعات گالوانیزه است.
قصد داریم برای آشنایی با این سازه‌ها ابتدا انواع آنها را برایتان معرفی کنیم و مختصری از کاربرد آن ها راشرح دهیم. با ما همراه باشید.

نام این سازه ها از لحاظ نوع تولید یه دو نوع :

نبشی فابریک و نبشی پرسی 
تقسیم می‌شوند.

و همچنین به لحاظ شکل ظاهری به دو نوع :

نبشی های بال مساوی و نیشی های بال نامساوی
تقسیم می‌شوند.

به نبشی های بال مساوی، نبشی های L20 نیز می‌گویند. از این نبشی در نقشه های ساختمانی استفاده می‌شود.
اگر در نقشه ساختمانی از حرف انگلیسی L استفاده شود بدین معنی است که از نبشی استفاده شده است. در صورتی که سایز بعد از حرف L لحاظ شود یعنی این نبشی بال مساوی است.
به عنوان مثال : L200 یعنی این نبشی بال مساوی است و اندازه ی بال آن 200 میلی متر است.

سازه F – سازه F47

زمانی که از گچبرگ و کناف در پروژه استفاده می‌کنید لازم است که حتما زیر سازی صورت بگیرد. برای آشنایی با گچبرگ و کاربرد آن کلیک کنید.
هنگام زیر سازی شاسی ها نقش مهمی ایفا می‌کنند. به عبارتی برای سوار کردن گچبرگ و کناف آن را به شاسی ها متصل می‌کنند.

کاربرد سازه F47

از این سازه به طور کلی جهت متصل کردن مستقیم و بدون واسطه گچبرگ ها استفاده می‌شود. این سازه و گچبرگ ها به یکدیگر پیچ می‌شوند.

دفتر تهران: ۰۲۱۹۱۳۰۲۱۰۲
دفتر هشتگرد: ۰۹۰۲۲۳۲۳۷۷۰

آدرس فروشگاه و انبار شماره یک: هشتگرد – خیابان راه آهن شماره ۱۸۰- مجموعه دیجی‌کنافان

 

2 نظرات
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز پایین ترین امتیاز بررسی خود را اضافه کنید
  1. ببخشید سازه کناف به عایق هم کمک میکنه؟

پاسخ دهید

فروشگاه اینترنتی دیجی کنافان
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart