فروشگاه اینترنتی دیجی کنافان

انواع تایل های معرق

تایل معرق

یکی از بهترین و مدرن ترین گزینه‌ها در دکوراسیون داخلی تایل معرق است. این متریال کاربردی به راحتی می‌تواند امکان ایجاد محیطی سنتی و مدرن را بسته به سلیقه شما ایجاد کند. این محصول قابلیت استفاده به صورت منفرد و یا ترکیبی با سایر سقف ها و دیوارپوش ها نیز دارد. تنوع در طرح‌ها و رنگ‌های این ورقه‌ها بسیار بالا است. این ورقه‌ها را توسط یک دستگاه برش لیزری یا به اصطلاح CNC حک یا طرح می‌زنند. 
در این مقاله قصد داریم شما را با این محصول پرکاربرد و کاربردهای آن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های تایل معرق

این محصول پی وی سی بنابر کاربرد و طرح و رنگ‌های متنوع کارایی‌های فراوانی دارد.
قابلیت رنگ پذیری تایل‌های معرق
وجود این مزیت به راحتی این امکان را به شما می‌دهد تا این سقف‌‌های کاذب را مطابق با سلیقه و رنگ‌های به کاربرده شده در منزل و دکوراسیون مدنظرتان رنگ آمیزی کنید.
جنس این تایل‌ها از پی وی سی است. محصولات پی وی سی و سقف‌‌های کاذب PVC در برابر نفوذ هرگونه آب و نم و رطوبت مقام اند. بنابراین در محیط‌های رطوبت خیزمثل سقف آشپزخانه، سرویس بهداشتن، حمام، استخر و سونا کاربرد فراوان دارند.
این محصول بسیار در عین داشتن ضخامت ، بسیارسبک است. معمولا تایل‌ها در دو ضخامت 8 میلیمتری و 16 میلیمتری تولید و عرضه می‌شوند. این مزیت جهت نصب و اجرا هرچه بهتر در محل بسیار کمک می‌کند. سبک بودن تایل‌های معرق در زمان وقوع حوادث ناگهانی موجب آسیب رسانی و خطرات جانی و مالی کمتری خواهد بود.
چند منظوره بودن تایل‌ها یکی دیگر از ویژگی‌های محبوب برای این محصول است. زیرا می‌شود از تایل معرق به عناوین تایل سقفی، دیوارپوش و دیوار جداکننده یا پارتیشن و طراحی درب‌های کابینت نیز استفاده شود.
قابلیت رد شدن نور در طرح بندی‌ها برای کارگذاری در سقف اتاق‌ها و آشپزخانه

کاربردهای تایل های معرق

آنچه امروزه در طراحی و دکوراسیون داخلی مهم است زیبایی و کارایی طرح‌ها است. امروزه با سرعت بالا و تنوع تولیدات انواع تایل معرق دارد از این محصول استفاده‌های گسترده‌ای در طرحی و دیزاین داخلی می‌شود.
از این تایل‌ها برای زیبا سازی منازل و مکان‌های داری – تجاری، مرکز درمانی، ورزشی، هتل‌ها و فروشگاه ها و… استفاده می‌شود.

روش های ترکیب تایل

استفاده ترکیبی و همزمان از تایل معرق و تایل آسمان مجازی در اجرا به جهت زیبایی و تنوع در پروژه مرسوم است. اما این ترکیب بندی‌ها به طورکلی سه روش متفاوت دارند.

1- استفاده در یک سقف به طور همزمان اما در کادرهای جدا از همدیگر
2- قرار دادن تایل آسمان مجازی در وسط و استفاده از تایل‌های سی ان سی در حاشیه آن
3-  اجرای تایل‌ها پست سر هم . به این صورت که ابتدا تایل آسمان و سپس تایل سی ان سی به کار گذاشته شود.

 مزایای تایل های معرق

به دلیل هزینه بسیار مقرون به صرفه و راحتی در اجرا پیشنهاد اول ما به شما استفاده از ایمن محصول است.
در صورتی که بخواهید پس از مدتی تغییراتی در ظاهر و شکل طراحی فضای داخلی بدهید امکان تعویض و تعمیر سریع تایل‌ها وجود دارد.
تایل معرق توانایی آکوستیک کردن فضا را نیز دارد. پس به عنوان یک عایق خوب نیز محسوب می‌شود.
این تایل‌ها همچنین قابلیت نصب به دو صورت ثابت و متحرک را نیز دارند. شما بسته به کاربرد مدنظرتان میتوانید نحوه اجرای آن را انتخاب کنید.

جهت مشاهده محصولات تایل معرق و  تایل آسمان مجازی از
فروشگاه دیجی کنافان دیدن نمایید.

روش‌های نصب تایل معرق

برای نصب پنل‌های تایل چهار مرحله انجام می‌پذیرد.

مرحله اول نقشه پیاده سازی
در این مرحله قبل از هرچیز چیدمان تایل‌ها نسبت به طرح ومدل سقف شما، بررسی می‌شوند. از نظر فنی بهتر است حد فاصله ی10 الی 15 سانتی متری نسبت به سقف اصلی و جایگاه قرار گیری تایل‌ها رعایت شود.

مرحله دوم شبکه بندی
در این مرحله جهت ایجاد یک فضا برای نصب کردن پنل سازه‌ها و سپری‌های در زیر کار نصب می‌شوند. آنگاه نبشی‌ها که نقش مهمی دارند در مکان‌های از قبل مشخص شده نصب می‌شوند. زمانی که شبکه بندی تمام می‌شود باید محل قرار گرفتن لامپ‌ها مشخص شود.

مرحله سوم نصب آویز
آویزها نقش تنظیم کننده وزن بین سقف کاذب و سقف اصلی را دارند. معمولا آویز را مطابق با محل نصب و فیکس شده سپری‌ها نصب می‌کنند. باید دقت کنید که فاصله‌ی نصب آویز‌ها بر اساس جنس سقف معرق و تعداد لامپ‌های تعبیه شده محاسبه و پیاده سازی می‌شود.

مرحله چهارم نصب تایل
این مرحله پایانی است. زیرا براساس اولویت‌ها تا به اینجا تایل‌ها به طور دقیق و مرتب و نظم یافته‌ای در محل‌های قرارگیری خود نصب شده‌اند.

شماره تماس:
۰۲۱۹۱۳۰۲۱۰۲ ||  ۰۹۰۲۲۳۲۳۷۷۰

آدرس فروشگاه و انبار شماره یک: هشتگرد – خیابان راه آهن شماره ۱۸۰- مجموعه دیجی‌کنافان

پیچ پانل سر سوزنی
اتصال HT90

نظر دهید

پاسخ دهید

فروشگاه اینترنتی دیجی کنافان
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart